

Set de 10 biți de înaltă calitate pentru șurubelnițe cu vârf Pozidriv PZ2. Fabricați din oțel S2 forjat la rece cu duritate 58-61 HRC, asigură rezistență maximă și durabilitate în lucrări intensive.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ2 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 19.6 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.