

Ideal pentru valori de cuplu extrem de ridicate.Potrivire ideală cu șuruburile DIN, asigurând transmiterea optimă a cuplului și uzură redusă.Potrivit pentru operare manuală sau mecanizată datorită materialului dur.Rezistență mare la abraziune, economisind astfel costuri.Cu angrenaj TX.
Bitul profesional fischer FPB cu antrenare TX este un bit robust și puternic atât pentru utilizare manuală, cât și pentru utilizare cu mașina. Antrenarea cu locaș în stea TX permite un transfer ridicat al cuplului. Utilizarea oțelului special de calitate ridicată cu grad maxim de duritate asigură o durată de viață lungă. Bitul profesional fischer este rezistent la uzură și rupere.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 10 buc |
| Capete de şurubelniţă | TX30 |
| Conţinut | 10 |
| Lungime | 25 |
| Lungime ambalaj | 8.5 cm |
| Lățime ambalaj | 5 cm |
| Înălțime ambalaj | 1.9 cm |
| Greutate ambalaj | 0.064 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.