



Ideal pentru valori de cuplu extrem de ridicate.Recomandat pentru utilizarea manuală sau cu mașină datorită materialului dur.Rezistență ridicată la abraziune. Economisiți astfel costuri.Cu locaș pozidriv PZ.
Bitul profesional fischer FPB cu crestătură în cruce PZ este un bit robust și puternic atât pentru utilizare manuală, cât și pentru utilizare cu mașina. Antrenarea cu crestătură în cruce PZ asigură poziționarea simplă și sigură în capul de șurub. Utilizarea oțelului special de calitate ridicată cu grad maxim de duritate asigură o durată de viață lungă. Bitul profesional fischer este rezistent la uzură și rupere.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 10 buc |
| Capete de şurubelniţă | PZ2 |
| Conţinut | 10 |
| Lungime | 25 |
| Acționare | Vârf de şurubelniţă tip cruce PZ |
| Lungime ambalaj | 8.5 cm |
| Lățime ambalaj | 5 cm |
| Înălțime ambalaj | 1.9 cm |
| Greutate ambalaj | 0.06 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.