Mașină profesională de tăiat gresie și piatră cu putere de 1400W și disc de 125 mm, funcționând atât uscat cât și cu apă. Viteza de rotație de 12250 rpm asigură tăieturi precise și rapide. Ghidaj din profil aluminiu de înaltă calitate cu lungime de 1500 mm permite ajustarea unghiului de lucru de la 0 la 45 de grade. Echipată cu comutator cu protecție la curent rezidual, cablul de 3 m și izolație electrică clasa II. Ideală pentru lucrări de finisare și tăiere detaliată în construcții.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Putere | 1400 W |
| Cifra de afaceri | 12250 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul exterior al discului | 125 mm |
| Diametrul interior al discului | 22.2 mm |
| Grosimea maximă a discului | 2.2 mm |
| Dimensiunea firului axului | M6 |
| Lungimea ghidajului | 1500 (500 x3) mm |
| Material ghid | profil din aluminiu de înaltă calitate |
| Unghi de lucru | 0-45 ˚ |
| Comutator | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.46 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.6 kg |
| Aplicație | gresie |
| Setați conținutul | călăreț |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.