

Lamă din oțel 65Mn, cu lungimea ghidajului de 360 mm și grosime de 8,2 mm, proiectată pentru ferăstraie cu lanț profesionale. Dinții și pasul lanțului (3/8 inch) asigură tăieturi precise și eficiente. Include ungere automată a lanțului pentru durabilitate ridicată și performanță constantă. Dotată cu 4 nituri și rulmenți pe rola pentru o mișcare liniară optimă.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-84950 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 50 |
| Lungimea ghidajului | 14" (360 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | G |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 9 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.