





Polizor unghiular profesional cu putere de 2600 W și diametru disc 230 mm. Viteza de rotație reglabilă electronic între 2800-6500 min⁻¹ asigură adaptabilitate pentru diverse materiale. Echipat cu soft-start și stabilizator de viteză pentru performanță constantă și sigură. Fabricat din materiale rezistente, cu mâner suplimentar inclus pentru control maxim. Cablu de 3 m și toate accesoriile necesare (capac disc, cheie montare) sunt incluse. Mas 6,46 kg, nivel de zgomot 93 dB(A).
| Caracteristici | măr rotativ |
| Brand | YATO |
| Putere | 2600 W |
| Cifra de afaceri | 2800-6500 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului abraziv | 230 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Reglarea vitezei | da |
| Stabilizarea vitezei | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.72 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 6.46 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
| Aplicație | tăierea și șlefuirea metalelor și materialelor minerale de construcție precum cărămidă, piatră naturală și artificială, beton, plăci |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.