




Rotopercutorul oferă performanță de birou cu impact și rotație combinată, potrivit pentru lucrări în construcții și renovări. Echipat cu sistem SDS-Plus pentru schimb rapid de accesorii, asigură eficiență în foraje și potcovire. Frecvența cursei de 5000 min⁻¹ garantează rezultate rapide și precise.
Avertizări: Utilizare numai în scopuri profesionale. Purtați echipament de protecție (ochelari, mănuși) la operare. Nivelul presiunii sonoră: 95±3 dB(A).
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Putere | 1100 W |
| Cifra de afaceri | 850 min⁻¹ |
| Energia de impact | 5 J |
| Frecvența cursei | 5000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 32 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Poziționarea sculei în suport | da |
| Indicatoare LED | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 14.65 ± 1.5 / 12.77 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 5 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.