

Pistol pneumatic profesional cu cuplul maxim de 340 Nm și suport de scule 1/2″. Debit de aer de 226 l/min, presiune de lucru max 0.63 MPa și turație 0-7000 min⁻¹ pentru versatilitate în operațiuni de strângere și destrângere. Include conector pentru furtun și design compact de 205 mm. Ideal pentru atelier și producție.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | VOREL |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Debitul de aer necesar | 226 l/min |
| Cifra de afaceri | 0-7000 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 340 Nm |
| Dimensiunea conectorului rapid | standard |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungime | 205 mm |
| Presiunea sonoră | 92.6 dB(A) |
| Putere acustică | 103.6 dB(A) |
| Vibrații | 2.8 m/s² |
| Masa | 2.2 kg |
| Setați conținutul | cheie pneumatică |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.