

Polizor pneumatic compact și ușor, ideal pentru lucrări de finisare și polisare în spații restrânse. Funcționează cu presiune maximă de 0.63 MPa și necesită un debit de aer de 127 l/min. Viteza de rotație ajustabilă până la 22000 rot/min permite control precis al procedurii de lucru. Echipat cu suport standard pentru scule de 6mm, vibrații reduse și nivel sonor controlat.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | VOREL |
| Debitul de aer necesar | 127 l/min |
| Cifra de afaceri | 0-22000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Presiunea sonoră | 82.8 dB(A) |
| Putere acustică | 93.8 dB(A) |
| Vibrații | 0.9 m/s² |
| Masa | 0.6 kg |
| Setați conținutul | polizor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.