

| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 113 l/min |
| Cifra de afaceri | 20000 min⁻¹ |
| Diametrul maxim al echipamentului | 50 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | compozit |
| Reglarea vitezei | da |
| Evacuarea aerului rotativ | 360˚ |
| Presiunea sonoră | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.4 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.48 kg |
| Setați conținutul | polizor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.