

Scule pneumatice robusta cu suport 1/2″ pentru montaje si demontaje rapide in sectoarele auto, industrial si constructii. Oferă performante stabile cu presiune de lucru de 0.63 MPa si viteza variabila pana la 7000 rotații/minut.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | VOREL |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Debitul de aer necesar | 226 l/min |
| Cifra de afaceri | 0-7000 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 340 Nm |
| Dimensiunea conectorului rapid | standard |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungime | 205 mm |
| Presiunea sonoră | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 9.1 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.2 kg |
| Numărul de piese din set | 14 |
| Setați conținutul | cheie pneumatică |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.