




Încărcător rapid pentru baterii 18V Li-Ion cu curent de ieșire până la 12 A. Voltaj de ieșire 21 V d.c., conectare 200-240 V a.c., 50/60 Hz. Timp de încărcare rapid între 24-54 minute (în funcție de model), cu indicator LED pentru starea bateriei. Compatibil cu toate dispozitivele din sistemul Yato 18V. Clasa de izolare II și protecție IPX0. Compact și ușor (0,95 kg), ideal pentru utilaj profesional de șantier și ateliere.
| Curent de ieșire | 12 A |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 200-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Tensiunea de operare | 18 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 21 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 35 (YT-828461) |
| Curent nominal | 2.5 A |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.95 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.