





Primești un email când produsul revine în stoc:
Încărcător cu tensiune de ieșire 21.5V și curent de 2.2A, proiectat pentru baterii Li-Ion de 18V. Funcționează la 200-240V a.c. (50/60 Hz) și oferă timpi de încărcare variabili între 60-270 minute în funcție de model. Echipat cu indicator vizual de încărcare și izolație electrica de clasa II. Ușor și portabil, cu masa de 0.38 kg, ideal pentru șantiere și ateliere.
| Curent de ieșire | 2,2 A |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 200-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Tensiunea de operare | 18 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 21.5 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 60 (YT-828461) |
| Curent nominal | 1.5 A |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.38 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.