




Încărcător rapid pentru baterii Yato 18V Li-Ion, curent de ieșire 4,5 A și tensiune de 21,5 V d.c. Alimentare 200-240 V a.c., 50/60 Hz, cu indicator de stare a încărcării. Timp de încărcare între 35-120 minute în funcție de capacitatea bateriei. Clasa de izolare electrica II, protecție IPX0. Compact și ușor (0,43 kg), compatibil cu toate dispozitivele sistemului Yato 18V.
| Curent de ieșire | 4,5 A |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 200-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Tensiunea de operare | 18 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 21.5 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 35 (YT-828461) |
| Curent nominal | 2 A |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.43 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.