



Primești un email când produsul revine în stoc:
Încărcător profesional 12V d.c. cu curent de ieșire de 2 A, alimentare universală 100-240 V a.c. și suport pentru baterii Li-Ion cu capacitate 2000-4000 mAh. Timp de încărcare scurt de 1-2 ore, cu indicator LED pentru monitorizarea stării bateriei. Clasa de izolare II asigură siguranța în utilizare. Compatibil cu toate dispozitivele din sistemul Yato 12V, greutate ușor de transportat 0,25 kg.
| Curent de ieșire | 2 A |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 100-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50-60 Hz |
| Tensiunea de operare | 12 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 12.6 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 1-2 h |
| Capacitatea bateriei | 2000-4000 mAh |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 0.25 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 12V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.