

Primești un email când produsul revine în stoc:
Baterie reîncărcabilă cu tehnologie Li-Ion, tensiune 12V și capacitate 2000mAh, compatibilă cu întregul sistem Yato 12V. Oferă încărcare rapidă în 1 oră, greutate compactă de 250g și performanță constantă pe durata utilizării.
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Încărcare rapidă | da |
| Masa | 0.25 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 12V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.