




Soluție de încărcare versatilă compatibilă cu toate dispozitivele Yato 18V. Funcționează ca încărcător solar cu panou fotovoltaic de 50W sau prin intermediul portului USB din vehicul. Curent de ieșire de 2A și indicator de stare al bateriei pentru monitorizare ușoară. Clasa de izolare II și design compact (0,15 kg) permit portabilitate maximă.
Avertizări: Atenție! Pericol electric. Această unitate produce curent continuu dacă este expusă la lumină. Acoperiți geamul înainte de a scoate capacul cutiei de comandă.
| Curent de ieșire | 2 A |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 12-28 V d.c. |
| Tensiunea de operare | 18 V d.c. |
| Tensiune de ieșire | 21.5 / 5 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Timp de încărcare | 70 (YT-828461) |
| Tip încărcător | USB masina |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.15 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.