

Vibrator profesional pentru beton cu putere de 2300W, ideal pentru compactarea mortarului de beton proaspăt în lucrări de construcții. Echipat cu arbore flexibil de 4 metri și buzdugan vibrator cu diametru de 35mm, permite accesibilitatea în zonele dificile de atins.
Setul include unitate de antrenare, arbore flexibil și buzdugan. Compatible cu modelele YATO YT-82596.
| Putere | 2300 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 4000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea arborelui și a pokerului | 4 m |
| Diametrul pokerului | 35 mm |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | <70 dB(A) |
| Putere acustică | <85 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 6.6 kg |
| Setați conținutul | unitate de antrenare |
| Aplicație | compactarea mortarului de beton proaspăt |
| Compatibil cu(e) | YT-82596 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.