

Unealtă multifuncțională oscilantă alimentată cu baterie Li-Ion 18V, cu viteză reglabilă electronic (8000-18000 min⁻¹) pentru versatilitate în diverse aplicații. Pachetul include o baterie 2Ah și încărcător rapid. Deschidere rapidă a accesoriilor permite schimbarea sculelor fără unelte suplimentare. Set complet cu lamă ferăstrău, pânză rotundă, tampon și șmirghel pentru tăiere, șlefuire și șarpare.
| Cifra de afaceri | 8000-18000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Deschidere rapida | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 77.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.68 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.9 kg |
| Setați conținutul | unealtă oscilantă multifuncțională |
| Aplicație | tăiere |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.