

Set profesional de 10 biți de 25 mm pentru șurubelnițe cu hexagon de 1/4″. Fabricați din oțel S2 forjat la rece cu duritate 58-62 HRC, garantează rezistență maximă la folosire intensă. Vârfurile disponibile acoperă tipuri comune: nivelat, Phillips și Pozidriv.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | nivelat |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Cuplu maxim | 21.8 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.