





Echipament de masă robust și performant, echipat cu două roți de șlefuit interșanjabile (Ø150×25 și Ø200×40 mm) pentru o versatilitate maximă în prelucrare. Puterea de 520W asigură performanțe stabile pe durata utilizării continue în regim S1 sau intermitent în regim S6.
| Putere | 520 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 2980 |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunile roților de șlefuit | Ø150x25xØ32 |
| Tipul muncii | uscat |
| Modul de lucru | S1 300 W |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 15 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.