



Cheie de impact electric profesională cu putere de 1100 W și cuplu maxim de 450 Nm, ideală pentru desface ușor și sigur a șuruburilor. Viteza de rotație de 2200 rpm și frecvență de curs de 4000 min⁻¹ asigură eficiență în lucrări grele. Suport de 1/2″ cu 4 prize incluse (17, 19, 21, 22 mm). Cablu de 4 m, izolație clasa II și grad de protecție IP20. Masa de 3.3 kg permit mânuire ușoară.
| Putere | 1100 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 2200 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 4000 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 450 Nm |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 10.04 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.3 kg |
| Setați conținutul | cheie cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.