
Set profesional compus din 3 biți cu vârf în formă de hexagon, dimensiune 8mm și suport 1/4″. Fabricați din oțel CrV 6150 întărit, rezistă la cupluri maxime de 55 Nm. Lungime de 25mm cu finisaj sablat și vârf sfâșiat pentru aderență optimă. Potriviți pentru șurubelnițe cu hexagon 1/4″ și oferă control precis în lucrări de asamblare și reparații.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | în formă de hexagon |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 8 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Finalizare punct | sfâșiat |
| Cuplu maxim | 55.0 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.