

Primești un email când produsul revine în stoc:
Ciocan rotopercutor profesional 18V cu sistem SDS-Plus, versatil pentru potcovire, foraj și foraj cu impact în diverse materiale. Energie de impact de 2.4 J și frecvență de curs până la 5000 min⁻¹ asigură eficiență în beton, lemn și metal. Comutator de sens de rotație și selector de mod de operare pentru control complet. Ideal pentru lucrări de construcții și instalații.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Cifra de afaceri | 0-1000 min⁻¹ |
| Energia de impact | 2.4 J |
| Frecvența cursei | 0-5000 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 24 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 30 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Comutator mod de operare | da |
| Poziționarea sculei în suport | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 / 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 / 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 13.286 ± 1.5 / 9.473 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.3 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.