

Set 10 biți marca YATO tip Pozidriv PZ3, lungime 25 mm cu suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm). Fabricați din oțel S2 cu tehnologie forjare la rece și finisaj dur la vârf.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 45.1 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.