

Mașină profesională cu presiune de lucru maximă 0,63 MPa și debit aer necesar 85 l/min. Forță de zdrobire de 720 kg (7060 N) pentru nituire eficientă a diametrelor 2,4, 3,2, 4,0 și 4,8mm. Cursă piston maxim 14mm și greutate redusă 1,5 kg facilitează utilizare confortabilă. Presiunea sonoră sub 77 dB(A) minimizează disconfortul operatorului în ateliere și fabrici.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați cu această mașină.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | VOREL |
| Debitul de aer necesar | 85 l/min |
| Forța de zdrobire | 720 kg |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Diametrul nitului | 2.4 |
| Cursa pistonului actuatorului max | 14 mm |
| Presiunea sonoră | 76.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 87.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.85 ± 0.59 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.