

Extensie pivotantă profesională cu filet 1/4″ (6.3 mm), lungime 152.4 mm, fabricată din oțel CrV 50BV30 de înaltă rezistență. Design înclinabil permite unghi de lucru optim în locuri greu accesibile. Finisaj cromat și satin asigură protecție și aspect profesional.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | înclinabil |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 152.4 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12.4 mm |
| raza tijei | 8.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.