









Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol de impact profesional 18V cu cuplu maxim de 1200 Nm, suport pentru scule 1/2″. Echipat cu motor fără perii, reglare electronică a vitezei și cuplului, oferă control precis pentru demontări și montări în industrie și service auto. Funcții avansate includ frână pe ax, indicator LED de încărcare și iluminare LED a zonei de lucru pentru preciziune maximă. Acumulator și încărcător se achiziționează separat.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 1200 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-1400 / 0-1900 / 0-2400 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2200 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 19.00 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.4 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.