




Cheie combinată profesională cu clichet, ideal pentru lucrări de serviciu în mecanică și instalații. Capul dodecagonal cu 72 de dinți permite rotații precise cu unghi minim de 5°, reducând spațiul necesar în zone înguste. Construcția din oțel CrV 6140 cromat și lustruit garantează durabilitate și rezistență la coroziune. Sistemul AS-DRIVE asigură o prindere sigură și eficientă.
| Mărimea | 24 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 335 mm |
| Lățimea cheii cutie | 50 mm |
| Grosimea cheii inelare | 14.5 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 52.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 11.3 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| AS-DRIVE | da |
| Unghi de lucru min | 5 ˚ |
| Aplicație | serviciu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.