




Cheie combinată profesională cu clichet, ideală pentru mecanici și tehnicieni. Dispozitivul AS-DRIVE și 72 de dinți asigură o mișcare fluidă și precisă, reduc efortul la fiecare rotație. Confecționată din oțel CrV 6140 cromat, rezistă la uzură și coroziune. Capabil să funcționeze la unghiuri de lucru minime de 5°, perfectă pentru spații înguste.
| Mărimea | 22 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 290 mm |
| Lățimea cheii cutie | 44.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.4 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 45.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10.5 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| AS-DRIVE | da |
| Unghi de lucru min | 5 ˚ |
| Aplicație | serviciu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.