






Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor din metal ușor cu adaptor din CrV 6150 (duritate 40 HRC), special conceput pentru extinderea mânerului clichetelor profesionale. Lungimea de 340 mm facilitează accesul în spații restante, iar compatibilitatea cu trei mărimi de prindere (1/4″, 3/8″, 1/2″) îl face versatil pentru diverse aplicații mecanice.
| Lungime | 340 mm |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea capacului | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu maxim | 130 Nm |
| Material | metal ușor |
| Material adaptor | CrV 6150 |
| Duritate | 40 (adaptoare) HRC |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.