






Prelungitor pe tambur 20 m cu 4 prize tip E și F, tensiune 230 V și curent maxim 16 A. Cablul H05RR-F cu secțiune 3Gx1.5 mm² asigură transport sigur al energiei în locuri deschise și umedenumitor. Grad protecție IP44, protecție la supraîncălzire și protecție copilului. Sarcina maximă 3000 W (complet derulat), 1000 W (bobinat).
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05RR-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.5 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | negru |
| Lungime | 20 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP44 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 1000 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 3000 W |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 4.55 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.