



Set de 3 pili pentru ascuțit lanțuri de drujbă, diametru 4.8mm, fabricate din oțel pentru rulmenți de înaltă duritate. Compatibile cu modele YT-85027, cu lungime a ghidajului de 190mm și lungime totală de 250mm. Mânere din polipropilență pentru control sigur. Esențial pentru menținerea ascuțimii lanțului drujbei și performanțe optime de tăiere.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru | 0.325" |
| Brand | YATO |
| Compatibil cu(e) | YT-85027 |
| Lungimea ghidajului | 190 mm |
| Lungime | 250 mm |
| Diametru | 4.8 mm |
| Material | oțel pentru rulmenți |
| Material de manevrare | PP |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.