



Zăngănă profesională pe baterie cu cuplul maxim de 45 Nm și viteză reglabilă electronic (0-250 min⁻¹) pentru control precis al montajului. Acumulator Li-Ion 2000 mAh cu încărcare rapidă în 1 oră și indicator LED de stare. Priza 3/8” cu comutator de sens de rotație și functie impact pentru performanță maximă. Izolație electrică clasa III, grad de protecție IP20 și nivel de zgomot redus (78.66 dB(A)) pentru confort în lucru prelungit.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 45 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-250 min⁻¹ |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 78.66 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 89.66 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.898 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.75 kg |
| Setați conținutul | îngrijitor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.