
Pistol de lipit electric cu putere de 100W, ideal pentru lucrări de lipit precise și rapide. Se încălzește în doar 12 secunde, permițând pornirea imediată a lucrului. Echipat cu iluminare a locului de muncă pentru vizibilitate optimă și are un design compact și ușor de manevrat.
Caracteristici principale:
| Putere | 100 W |
| Brand | NO NAME |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Timp de încălzire | 12 s |
| Modul de lucru | S2 20% 12 s / 48 s |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Dimensiuni | 200x170x45 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 0.65 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.