

Perie abrazivă circulară cu tijă, granularitate P100, specificată pentru șlefuire și finisare metalică. Construcție din sulfat de aluminiu cu liant din rășină sintetică pe suport de pânză, suportă rotații până la 12000 rpm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 60x50x6 mm |
| Brand | YATO |
| Diametrul exterior | 60 mm |
| Înălțimea lamei de șlefuit | 50 mm |
| Granularitatea | P100 |
| Abraziv | sulfat de aluminiu |
| Liant | rășină sintetică |
| Underlay | pânză |
| Formă | cerc |
| RPM max | 12000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 6 mm |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.