



Pistol aer cald profesional cu putere de 2000 W și control termostat analogic pentru aplicații diverse. Oferă trei trepte de temperatură reglabile de la 50°C până la 550°C și flux de aer ajustabil până la 500 l/min. Echipat cu display LED și accesorii complete (4 duze speciale). Ideal pentru îndepărtarea vopselelor și lacurilor, lipire, conectare și uscare rapidă a suprafețelor.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de suflare | 50 (I) / 50-550 (II) / 50-550 (III) ˚C |
| Flux de aer | 300 (I) / 300 (II) / 500 (III) l/min |
| Reglarea temperaturii | da |
| Indicatoare LED | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.8 kg |
| Setați conținutul | pistol termic |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.