







Primești un email când produsul revine în stoc:
Dezumidificator profesional cu capacitate de 90 L/24h, putere maximă 1350 W și zonă de acoperire 225-315 m². Echipat cu display LCD, temporizator programabil (1-24 ore), defrostare automată și iluminare LED. Compressor cu gaz refrigerant R290, ideal pentru secarea rapidă a spațiilor mari umede.
Avertizări: Atenție! Aparatul trebuie instalat, utilizat și depozitat într-o încăpere cu o suprafață mai mare de 15 m².
| Putere maxima | 1000 (27°C; Rh 60%) / 1350 (30°C; Rh 80%) W |
| Brand | YATO |
| Zona de dezumidificare | 225-315 m² |
| Flux de aer | 500 m³/h |
| Capacitate de a elimina umezeala | 50 (27°C; Rh 60%) / 90 (30°C; Rh 80%) l/24h |
| Presiune maximă de aspirație | 1 MPa |
| Presiune de refulare max | 2.5 MPa |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Curent nominal | 4.8 (27°C; Rh 60%) / 6 (30°C; Rh 80%) A |
| Tipul de lichid de răcire | R290 |
| Masa lichidului de răcire | 300 g |
| Dimensiuni | 480x405x890 mm |
| Caracteristici | menținerea presiunii în sistem |
| Tipul de afișare | LCD |
| Setarea orei (temporizator) | da |
| lumină | da |
| Număr de mânere | 1 |
| Siguranță | 250V / T3, 15A |
| Interval de temperatură de funcționare | 5~35 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP22 |
| Presiunea sonoră | 60 dB(A) |
| Putere acustică | 69 dB(A) |
| Masa | 45 kg |
| Aplicație | pentru îndepărtarea eficientă a excesului de umiditate din aer în încăperile închise |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.