Mașină de șlefuit cu disc de 150 mm, funcționare la 10500 rpm cu presiune de lucru maximă de 0.63 MPa. Carcasă din metal ușor, construcție robustă pentru lucru profesional continuu. Debit aer necesar 84 l/min.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 84 l/min |
| Cifra de afaceri | 10500 min⁻¹ |
| Diametrul discului | 150 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | M8 |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Presiunea sonoră | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.4 ± 2.5 m/s² |
| Masa | 2.1 kg |
| Setați conținutul | polizor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.