






Mașină de carotat de înaltă putere, 2800 W, cu capabilități profesionale pentru forajele mari în beton armat, beton și piatră naturală. Funcționează în condiții uscate și umede datorită sistemului de răcire cu apă integrat. Suport special inclus pentru stabilitate maximă și diametru foraj extins până la 300 mm, ideal pentru aplicații exigente pe șantiere.
| Aplicație | beton armat cu plasă |
| Brand | YATO |
| Tipul muncii | uscat |
| Putere | 2800 W |
| Cifra de afaceri | 700 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1-1/4 UNC |
| Diametru racord apa | 1/4" (6.3 mm) |
| Diametrul forajului | 12-300 mm |
| Lungimea forajului | 150-450 mm |
| Presiune superioară | 0.5 MPa |
| Răcire cu apă | da |
| Stand/trepied | da |
| Impact | nu |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 92.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 105.4 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 22 kg |
| Setați conținutul | instalație de foraj |
| Compatibil cu(e) | YT-86211 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.