





Letcon profesional de 80 W cu display LCD și control digital al temperaturii în interval 50-480°C. Timp de încălzire rapid de 5-10 minute și stabilitate termică precisă ±2°C pentru lucrări de lipire delicate și complexe. Vârf tip 900M, cablul de 1 m, protecție de clasa I și iluminare LED pentru vizibilitate optimă. Ideal pentru reparații electronice, componente sensibile și aplicații care necesită reglare fină a temperaturii.
| Putere | 80 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de functionare | 50-480 ˚C |
| Stabilitatea temperaturii | ±2 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 50-480 ˚C |
| Tip săgeată | 900M |
| Timp de încălzire | 5-10 min |
| Caracteristici | stabilizarea temperaturii |
| Comutator | da |
| Iluminare de fundal cu LED | da |
| Tipul de afișare | LCD |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Grad de protectie | I |
| Masa | 0.12 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.