

Disc diamantat profesional diametru 230 mm cu montare 22.2 mm, conceput pentru tăierea precisă a materialelor de construcție dure. Segmentul de tăiere gros de 2 mm cu acoperire de diamant de 15% asigură viteză de tăiere de până la 80 m/s și durabilitate în aplicații continue.
| RPM max | 6500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Viteza liniară max | 80 m/s |
| Diametru | 230 mm |
| Diametru de montare | 22.2 mm |
| Grosimea segmentului de tăiere | 2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere | 10 mm |
| Compoziția chimică a segmentului de tăiere | Fe 20% |
| Material | otel 65Mn |
| Tipul muncii | uscat |
| Aplicație | placi ceramice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.