






Lustruitor excentric cu motor 720 W și viteză reglabilă electronic (2100-5000 min⁻¹), perfectă pentru polisare profesională a metalelor și suprafețelor din industria auto. Diametru disc 150 mm cu prindere M8, dotare completă cu 3 tampoane de burete și mâner adițional. Soft start integrat, cablu 5 m, clasa izolare II, protecție IP20. Greutate doar 2,2 kg pentru manevrabilitate optimă.
| Putere | 720 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 2100-5000 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea firului axului | M8 |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 150 mm |
| Excentricitate | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | da |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 5.56 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.2 kg |
| Setați conținutul | lustruitor |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.