

Disc abraziv de înaltă calitate proiectat pentru prelucrări precise de metale pe polizoare de banc. Granulație fină asigură finisaj superior și reduce riscul deteriorării suprafețelor. Diametru 150 mm cu grosime 25 mm și montare pe 31.75 mm, capabil de viteze liniare maxime de 35 m/s. RPM maxim de 5350 rotații/minut permite lucru rapid și eficient pentru șlefuire, ascuțire și polisare a pieselor metalice.
| RPM max | 5350 min⁻¹ |
| Brand | VOREL |
| Viteza liniară max | 35 m/s |
| Diametru | 150 mm |
| Diametru de montare | 31.75 mm |
| Grosime | 25 mm |
| Granularitatea | granulație fină |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.