



Trusă profesională versatilă cu două unelte esențiale pentru renovări și reparații. Burghiu-șoferul autofiletant de 20V oferă cuplu maxim de 26 Nm, reglare de viteză și frână ax pentru control precis. Polizorul unghiular 125 mm cu 8000 rot/min este ideal pentru tăiere și șlefuire. Bateria Li-Ion 2000 mAh se încarcă în 1 oră, iar setul include mâner adițional, capac disc și cheie de montare.
| Setați conținutul | burghiu / șofer |
| Brand | STHOR |
| Caracteristici | găuritor/șurubel: înșurubare |
| Cuplu maxim | 26 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-350 / 0-1300 (burghiu / mașină de găurit) |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 20 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Diametrul discului abraziv | 125 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22.2 mm |
| Impact | nu |
| Reglarea vitezei | da |
| Frână ax | da (burghiu/surubelnita) |
| Comutator de sens de rotație | da (burghiu/surubelnita) |
| Comutator mod de operare | da (burghiu/surubelnita) |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 70,3 ± 5,0 (burghiu/șurubelniță) |
| Putere acustică | 81,3 ± 5,0 (burghiu/șurubelniță) |
| Vibrații | 2,368 ± 1,5 (burghiu/șurubelniță) |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Masa | 1.07 (burghiu/mașină de găurit) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.