









Pulverizator profesional cu capacitate 16L, alimentat de baterie 12V/8Ah cu posibilitate de reîncărcare prin panou solar inclus. Presiune de lucru 0.15-0.4 MPa și debit până la 3.1L/min asigură pulverizare uniformă pentru protecția și îngrijirea culturilor. Rezervor din PP cu lance din oțel inoxidabil, inclusiv încărcător pentru rețea electrică.
| Presiune | 0.15-0.4 MPa |
| Brand | YATO |
| Performanță max | 3.1 l/min |
| Capacitate rezervor | 16 l |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | fixativ |
| Capacitatea bateriei | 8 Ah |
| Încărcător inclus | da |
| Tip încărcător | rețea 110-240V ~ 50-60Hz |
| Timp de încărcare | 8 h |
| Curent nominal | 1-1.7 A |
| Material | PP (rezervor) |
| Masa | 5.8 (gol) |
| Aplicație | pentru pulverizarea de protecție și îngrijire a culturilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.