

Unealtă profesională de impact pentru demontare și montare de piese la mașini grele și utilaje. Capacul hexagonal lung de 33 mm și suportul 3/4” (19.0 mm) sunt fabricate din oțel CrMo SCM-440 tratat termic. Lungime de 90 mm cu diametru exterior al capacului de 50 mm. Finisaj fosfatat pentru protecție anticorozi. Sistemul AS-DRIVE asigură o precizie și durabilitate superioară în aplicații intense.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 33 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 50 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.