

Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă de înaltă performanță cu design lung optimizat pentru acces în spații restrânse. Material CrMo SCM-440 asigură rezistență maximă la impact și torsiune, cu finisaj fosfatat protector.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 42 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 61 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.