

Cheie tubulară Torx E8 cu dimensiune cuplare 1/4″ (6,3 mm) și lungime 25 mm, fabricată din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin. Diametru exterior cap 10 mm pentru acces în spații înguste, ideală pentru lucru de precizie pe șuruburi minuscule și echipamente electronice.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E8 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 10 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 11.9 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.