

Cheie tubulară de impact lungă, dimensiune 3/4″, cu cap hexagonal 35 mm, fabricată din oțel CrMo SCM-440 tratat termic. Finisajul fosfatat conferă protecție superioara împotriva coroziunii. Sistemul AS-DRIVE și structura reîntărită o fac ideală pentru utilizare cu șurubelnițe de impact și dispozitive profesionale de înaltă putere. Lungimea de 90 mm permite acces în zonele greu accesibile.
Caracteristici principale:
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 35 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 52 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.